Der du bor

Vi har mange lokal- og landsforeningslag i Innlandet. Finner du ikke noe nær deg, så kanskje vi sammen kan starte opp noe?
23. juni 2015

Lokallag (kommunelag)

NHF Elverum og omegn

Gunvor Olbergsveen
tlf. 62 41 19 37
karitfischer@gmail.com

NHF Gjøvik

Leif Erik Engen
tlf. 920 91 883
lerik-en@online.no 


NHF Glåmdal

Anette W Børresen
m. 901 79 276

awalmann@live.no

NHF Hamar og omegn (kontaktperson)

Synnøve Bratlie
m. 408 75 342
synnbra@online.no

NHF Land

Arild Flaten
m. 91137453
ariflaten@online.no

NHF Lillehammer og omegn

Øystein Espelund
m. 906 39 330
ingemahansen@gmail.com

NHF Løten

Steinar Aas
m.98629077
s-aas3@online.no

NHF Odal

Svein Ove Svendsen
tlf. 62 96 36 93
m. 472 63 368
sveinosv@hotmail.com

NHF Sel (kontaktperson)

Hans Eglum
tlf. 61 23 35 57
m. 911 28 840
heglum@online.no

NHF Skjåk

Mari Langleite Barrusten
m. 918 01 228
jobarrus@bbnett.no

NHF Trysil

Else Jorunn Fuglaamoen
tlf. 62 45 12 54
m. 975 56 384
elsejorunn@yahoo.no

NHF Valdres

Gerd Kongslien Bjerkli
900 82 490
gerdbjerkli@live.no

NHF Toten

Ragnhild Hansen
m. 950 87 225
j.loveda@online.no

NHF Vågå

Kåre Bakken
m. 916 90 344
kaareba2@online.no

Landsforeningslag

LARS Hedmark/Oppland

Anders Nupen Hansen
m. 976 43 232
anders@totalsport.no

HBF Innlandet (kontaktperson)

Torstein Thinn
m. 986 44 144
torstein.thinn@gmail.com

LFS Oppland

Kirsten M. Engen
m. 924 50 379
kirsten_1946@yahoo.no

LFS Hedmark

Heidi Myrvold
m. 91688093
heidi_myrvold@live.no

LFPS Hedmark

Einar Olav Skogholt
tlf. 62 97 69 50
m. 957 02 774
olaskogh@online.no

LFPS Oppland

Annelise M. Krågsrud
m. 915 32 749
perkraag@online.no

LFN Hedmark (kontaktperson)

Mona Lie
m. 934 27 019
lfn.hedmark@gmail.com

NASPA (kontaktperson)

Kari Bråthen
mob. 458 90 658
k458post@gmail.com

LBK Innlandet (kontaktperson)

Ann-Jorunn Magnussen
mob. 45027625
annjorunnmagnussen@hotmail.com